¤ۣۜ..¤ | ((Mekan Paket)) ¤ۣۜ..¤ |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForuMumuza Üye OLup 100 Mesaj Atan HerKeze 1 Css Design Yapacağız bir de botun yaplış-çaktır.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI

YazarMesaj
HaCo
Admin

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI Empty
MesajKonu: WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI   WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 2:53 pm

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.
http://www.sencene.com

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bios sesli hata mesajları ve anlamları
» Windows 98 / me kurulumu
» Windows xp nasıl kurulumu
» Windows Live Messenger 2009