ForuMumuza Üye OLup 100 Mesaj Atan HerKeze 1 Css Design Yapacağız bir de botun yaplış-çaktır.

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Reklam İzle Para Kazan! (Ödeme Aldım!) Ben Kazandım Sizde Kazanın!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
HaCo
Admin

MesajKonu: Reklam İzle Para Kazan! (Ödeme Aldım!) Ben Kazandım Sizde Kazanın!   Perş. Ocak 15, 2009 11:50 am

Merhaba arkadaşlar .Şimdi Bu siteyi kısa bir tanıtalım:

PARA KAZANMAK İSTERMİSİN?
ARKADAŞLAR BEN BÖYLE BİR ŞEY DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEDİM İSMİ REKLAMMATİK PARA KAZANMAK BUNDA ÇOK KOLAY HEMDE ÇOK EGLENCELİ NASIL MI?
REKLAMMATİK'E ÜYE OLDUKTAN SONRA İZLEDİGİN REKLAM VİDEOLARINDAN PUAN KAZANMAYA BAŞLIYORSUN !

İŞTE SİTENİN GENEL ÖZELLİKLERİ1)-HER 1000 PUAN 1 YTL
2)-PUANIN 50.000'E ÇIKINCA HESABINA 50 YTL ANINDA YATIYOR
3)-ÖDEMELER BANKA HESABINIZA EFT YADA HAVALE İLE ÖDEME
4)-ÜYE YAPTIGIN ARKADAŞLARININDA KAZANDIGI PARA KADAR SENİN HESABINA PARA YATMASI
YANİ ALT ÜYELERİN REKLAM İZLEDİKÇE SENDE KAZANIYORSUN
5)-DAVETİN İLE ÜYE OLAN ARKADAŞLARIN İÇİN 50 PUAN HESABINA YATMASI
6)-ÜCRETSİZ ÜYELİK
7)-SÜPRİZ HEDİYELER
-BANNER TIKLAMALARINDAN PARA KAZANMA
9)-ANKET DOLDURARAK PARA KAZANMA
10)-VİDEO DEGERLENDİRMELERİNDEN PARA KAZANMA
11)-SİTENİN TÜRKÇE OLMASI
12)-BİR TÜRK SİTESİ VE GÜVENİLİR BİR SİTE OLMASI

NOT=ARKADAŞLAR BELKİ SİZE 50.000 PUAN ÇOK GELEBİLİR O KADAR PUAN TOPLAYAMAM DİYE BİLİRSİNİZ ANCAK UNUTMAYALIM Kİ HER İZLEDİGİMİZ 15-60 SN ARASI DEGİŞEN REKLAM VİDEOLARINDAN 40,50,80,100 GİBİ YÜKSEK PUAN KAZANACAGIZ AYRICA 5 SANİYE BİLE SÜRMEYEN VİDEO DEGERLENDİRMESİNDEN DAVETLERDEN,ALT ÜYELERİMİZDEN,BANNER TIKLAMALARINDAN,ANKET DOLDURMALARDAN VE SAYAMAYACAGIM DAHA ÇOK PARA KAZANMA YOLU İLE BU 50.000 PUAN HEMEN BİRİKTİRİLEBİLİR.
--------------------------------------------------------------------------
Bu arada sistemin nasıl işlediğinden de bahsedelim. Üye oluyorsunuz ve size bir davetiye maili geliyor. Gerekli bilgileri dolduruyorsunuz ve üyeliğiniz kabul edilirse şifreniz mailinize yollanıyor. Bu arada sistemden yararlanmak için 15 yaşınızı doldurmanız gerektiğini belirtelim. Daha sonra reklamları seyretmeye başlıyoruz, reklamların ortasında bir kod görüyoruz, sizin reklamı izlediğinizden kesin emin olmak için bu kodu ilgili yere girmeniz isteniyor. Bu işlem sonucu 64 puan, reklam için yorum yazdığınız takdirde de 16 puan hesabınıza ekleniyor. Reklammatik sitesinde yazana göre ilerki günlerde reklamları izleme, yorumlama, değerlendirme, banner tıklama ve anket doldurma gibi bir çok faaliyete katılarak para kazanmak mümkün olacak.

İşte kazanmak bu kadar kolay. Reklammatik.com Bigi Sitesi! olarak gelişmeleri takip etmeye devam edin, en yeni haberlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz

Unumayın alttaki link aracılığı ile üye olursanız 500 puan kazanırsınız

500 PUANLA İŞE BAŞLAMAK VE HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

http://reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=3551dea6e90ade231b8a5a51a77de85b]</FONT>http://reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=3551dea6e90ade231b8a5a51a77de85b
Kullanıcı profilini gör http://www.sencene.com

Reklam İzle Para Kazan! (Ödeme Aldım!) Ben Kazandım Sizde Kazanın!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası